Friday , 22 September 2017

Category: Lajme

Feed Subscription
Genci Nimanbegu, Kryetari i Keshillit Nacional te Shqiptareve

Genci Nimanbegu, Kryetari i Keshillit Nacional te Shqiptareve

Sot e diele në hotelin “Mediteran” është mbajtur Kuvendi elektoral i Këshillit Nacional të Shqiptarëve në Malin e Zi, ku nënkryetari i Forcës së re demokratike dhe deputeti i kësa ...

Read More »
Zgjidhen anëtarët e rinj të Këshillit Nacional të Shqiptarëve

Zgjidhen anëtarët e rinj të Këshillit Nacional të Shqiptarëve

Në mbledhjen e sotme të Këshillit Nacional të Shqiptarëve në Mal të Zi, e cila u zhvillua në Ulqin në hotelin Mediteran, u zgjodhën 16 anëtarë të ri të Kuvendit të elektorëve. Anë ...

Read More »
scroll to top